Pale wiercone CFA, pale przemieszczeniowe SDP
Zabezpieczenia Wykopów - Obudowy berlińskie, Ścianki szczelne

 

Nasza firma działa na rynku świadcząc usługi Inżynieryjne w obszarze wykonywania pali wierconych CFA / FDP, jak również wykonywania zabezpieczeń wykopów przy pomocy konstrukcji ścianek berlińskich oraz ścianek szczelnych z grodzic stalowych. Zajmujemy się pogrążaniem grodzic stalowych, rur, oraz wszelkiego rodzaju elementów stalowych o profilu zamkniętym i otwartym tworząc przy tym konstrukcję zabezpieczenia głębokich wykopów. Posiadamy zespół doświadczonych Projektantów o specjalizacji i wykształceniu z zakresu Inżynierii i Geotechniki, dzięki którym możemy realizować zlecone zadania począwszy od wykonania projektu po realizację zleconych prac. 

Dysponujemy maszynami na podwoziach gąsienicowch oraz kołowych. Jesteśmy przygotowani na zmienne warunki gruntowe, a prace możemy wykonywać zarówno na istniejącej nawierzchni drogowej jak również na niestabilnym i grząskim terenie. Zasięg roboczy naszych maszyn to ponad 12 metrów, dzięki czemu mamy możliwość pracy w warunkach, gdzie nie jest możliwy wjazd typowego sprzętu przeznaczonego do palowania lub zabezpieczenia wykopów. Stosowane przez nas metody oraz specjalistyczny sprzęt pozwalają na szybką i skuteczną realizację zleceń. 

Od 2015 roku nasza firma poszerzyła działalność proponując usługi w zakresie skuwania głowic pali sprzętem hydraulicznym montowanym na maszynach o wadze od 20 ton do 40 ton. Urządzenia umożliwiają kruszenie pali o średnicy od fi 400 mm - fi 1000 mm. W naszej ofercie można również wypożyczyć osprzęt kruszący, co zdecydowanie ogranicza koszt wykonania prac. 

 

Zakres naszych usług obejmuje wykonanie :

- Pale CFA (FSC) i fundamenty palowe

- Palisady żelbetowe również w systemie VDW

- Pale przemieszczeniowe FDP / SDP / CMC

- Ścianki szczelne i obudowy berlińskie

- Pogrążanie elementów stalowych - grodzic, rur, profili 

- Zabezpieczania głębokich wykopów 

- Hydrauliczne kruszenie / skuwanie pali

- Wypożyczalnia wibromłotów / wiertnic CFA / kruszerów